Motorsport

Závodní motorové oleje

V těchto kategoriích najdete motorové oleje vyvinuté pro závodní a sportovní využití. Veškeré produkty jsou sestaveny na nejvyšší úrovni pomocí trojitých esterů tak aby splňovali vysoké požadavky v závodním použití.  Kategorie NT+ je nejvyšší třída s plným obsahem NANOČÁSTIC pro snížení tření. 

Závodní motorové oleje

Závodní převodové oleje

V této kategorii najdete převodové oleje vyvinuté pro závodní a sportovní využití. Vysoce výkonné převodové oleje pro závodní a jiné extrémní nasazení. Inovovaná řada CRX NT+ s použitím vylepšené low-friction technologie nanočástic pro snížení tření, zahřívání a opotřebení součástí. 

Závodní převodové oleje

Doplňky pro motorsport

V této kategorii najdete doplňkové zboží, které v motorsportu určitě rádi využijete a využíváte. Ať už se jedná o skvěle výkonné aditivum do benzínu TURBO CVL,  výplach motoru ENGNE FLUSH nebo Aditivum chladící kapaliny zvyšující efektivitu chladícího média. Dále zde najdete sportovní brzdové kapaliny extra vysokým bodem varu. V poslední kategorii na Váš čeká Speciální mazivo na bázi motorového oleje pro profesionální stavbu motorů a převodovek nebo Speciální motorový olej pro zajíždění výkonných resp. upravených benzínových a naftových agregátů.

Doplňky pro motorsport

Tlumičové oleje NANODRIVE NT+

Tlumičové oleje Jsou novinkou k sortimentu Millers Oils.  Jedinečné tlumičové oleje obsahující přísady odolné proti opotřebení, aby výkon odpružení dosahoval maximálního potenciálu. Také minimalizuje kolísání tlumicí síly ve velkém rozsahu teplot a poskytuje co nejplynulejší jízdu. 

Tlumičové oleje NANODRIVE NT+

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace