O nás

O PiPa holding s.r.o. 


V roce 2014 se nad myšlenkou vytvořit celorepublikovou distribuci zaručeně originálních a nekomerčních produktů Millers Oils Ltd. sešli dva kamarádi David Pícha a Jakub Pavlíček, vznikl tak počátek společnosti PiPa holding s.r.o. Jak název společnosti napovídá, na vytvoření obchodní značky si vystačili s počátečními písmeny svých jmen, ke kterým přidali slovo označující jejich obchodní záměr Oils.


Prosadit na české trhu neznámou značku v konkurenci s nadnárodními hráči jako jsou např. Castrol, Texaco, Liqui Molly nebylo nic snadného. Přes nemalé problémy se to podařilo a firma na jaře roku 2015 prošla transformací na právnickou osobu PiPaOils  s.r.o. S touto transformací nastaly velké změny, vytvoření velkoobchodního rozhraní, dodání do 48 hodin, platební styk pomocí brány GoPay, mnohonásobně vyšší aktivita v reklamním sektoru Google, Seznam.cz, Facebook, nově i na YouTube.

Společnost PiPa holding s.r.o. disponuje dostatečně velkým skladem, aby uspokojila zájemce ze všech koutů České Republiky. Zboží je zákazníkům doručováno ve spolupráci se společností DPD.

PIPAS.cz si i přes znatelný nárůst poptávky zachovala osobní přístup a ochotu řešit každého zákazníka individuálně. Její podíl na českém trhu stále roste.

 Mějte i Vy své auto rádi a dopřejte mu originální kvalitu s PIPAS.


  • RYCHLÉ DORUČENÍ


Vaše objednané zboží se Vám snažíme vyexpedovat ještě v den objednání, popřípadě do 48h. Vždy se snažíme aby zboží bylo u Vás maximálně do 3. pracovních dnů. Zboží zasíláme přepravní společností DPD.

  • ZÁKAZNICKÝ SERVIS A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP


Každý vůz potřebuje individuální přístup, proto i nás přístup je ke každému zákazníkovi jiný. Rádi s Vámi po telefonické konzultaci či emailové komunikaci vybereme to nejlepší řešení přímo pro Váš daný vůz. 

  • MOŽNOST ZÍSKÁNÍ VELKOOBCHODNÍCH CEN


S námi máte možnost získat Velkoobchodní ceny na všechny produkty Millers Oils. Máte servis, závodíte, nebo chcete produkty odebírat ve větším množství? Napište nám na email info@pipas.cz. Určitě se domluvíme na společné cestě.

  • DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE


Rádi s Vámi udržujeme dlouhodobý kontakt a spolupráci. Proto navštivte i naše Facebookové stránky, kde se můžete jako první dozvědět všechny novinky a akce u nás.


Náš Facebook


Jsme oficiální distributoři


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace