Vlastnosti NANODRIVE

Představujeme Vám vysoce výkonné low-friction motorové a převodové oleje vhodné pro veškeré aplikace v oblasti automotive - v osobních a lehkých dodávkových automobilech, nákladních automobilech, historických automobilech a pro vysoce výkonné sportovní a závodní nasazení. Produkty jsou aditivovány nanočásticemi a dalšími low-friction přísadami pro razantní snížení koeficientu tření, opotřebení součástí a pro zvýšení výkonu automobilu.  


V civilních aplikacích je největším přínosem snížení spotřeby paliva, menší produkce zplodin a tím zvýšená ochrana a prodloužení životnosti katalyzátorů a filtrů pevných částic. Samozřejmostí je razantní snížení opotřebení součástí motoru a převodovky. Zaznamenáte tišší chod motoru a jeho vylepšenou dynamiku. Velice vhodné pro motory vozů se systémem start-stop, které jsou extrémně namáhané opakovanými starty.


U sportovních a závodních aplikací vyzdvihujeme zejména přínos ke zvýšení výkonu motoru a snížení třecích ztrát výkonu v převodovém ústrojí. Vše potvrzeno nezávislými dyno testy a měřeními! V neposlední řadě se snižuje riziko závad a poruch, které může rozhodovat o výsledku závodu a nižším opotřebením dílů se snižují náklady na repase motorů a převodovek. 


Aditivace nanočásticemi poskytuje zejména: 

• Výrazné snížení třecích sil a opotřebení. 
• Vyšší spolehlivost motoru a převodovky, ochranu proti opotřebení součástí a snížení rizika mechanické závady.
• Vyšší výkon a kroutící moment.
• Celkové snížení provozních nákladů díky nižší spotřebě paliva, delší životnosti komponentů a ochraně DPF a TWC.
• Nižší produkci tepla. 

Komentáře (0)


Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace